top of page

služby

Střih

Střih

Dokonalý střih je základem perfektně padnoucího účesu, který Vám vydrží i několik týdnů bez komplikovaného stylingu. Rádi Vám poradíme, jaký střih a účes se hodí právě k Vám.

Kérastase služby

Kérastase služby


Profesionální diagnóza vlasů a vlasové pokožky nám umožní zvolit tu nejlepší péči, kterou si Vaše vlasy zaslouží. Péče Kérastase je tu proto, aby splnila i ty nejnáročnější požadavky a hýčkala Vás smyslovými zážitky, které se stanou luxusním momentem patřícím jen Vám samotným.

SteamPod

SteamPod

Steampod je revolucí v oblasti péče a stylingu. Jedinečné spojení síly parní uhlazující žehličky na vlasy a unikátní, párou aktivovanou technologií Pro-Keratin. Toto spojení poskytuje vlasům kompletní péči jak na povrchu, tak uvnitř vlasového vlákna. Výsledek pak jsou dokonale uhlazené, lesklé a lépe upravitelné vlasy.

Barvení, melíry a přeliv

Barvení, melíry a přeliv

Pro barvení a melírování vlasů se používá značka L´oréal Professionnel, která je naprosto šetrná k Vašim vlasům a zaručuje výborný výsledek.

Malibu C

Malibu C

Intenzivní hloubkové ošetření vlasů a pokožky pro zbavení nánosů minerálů, kovů, silikonů a dalších nečistot.

Svatební a společenské účesy

Svatební a společenské účesy

Připravíme Vám originální a reprezentativní účes, ať už na ples, večírek nebo do divadla. Provádíme také krásné a složité účesy na svatby . Úspěch v okolí je tak zaručen.

Foukaná

Foukaná

Nabízíme službu foukání vlasů s použitím špičkové vlasové kosmetiky L´Oreál Professionnel. Získáte zdravé a hydratované vlasy, plné lesku.

Brazilský keratin

Brazilský keratin

Jedná se o přírodní metodu narovnání vlasů bez parabenů, solí a sulfátů s dokonalým výsledkem a dlouhodobým účinkem. Vlasy ihned po aplikaci brazilského keratinu získají vitalitu, zářivý vzhled, dojde k jejich zpevnění a eliminuje se krepatění. Zaručuje krásné narovnání vlasů po dobu 3-4 měsíců.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy

Potěšte své blízké originálním dárkem v podobě poukazu do našeho salónu. Vánoce, Valentýn či narozeniny mohou být ideální příležitostí.

bottom of page