top of page

SOUHLAS SE ZPRACOVÁNÍM OSOBNÍCH ÚDAJŮ - GDPR

 

Souhlas nařízení Evropského parlamentu a Rady EU 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, nabývá účinnosti 25. května 2018. Pokud dobrovolně kontaktujete Michaela Linhová Hair Salon, a to telefonicky, emailem nebo jakoukoli jinou formou, souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů - jméno, příjmení, telefonní číslo, email, apod.

Rádi bychom Vás tímto informovali, že veškeré údaje, které nám dobrovolně poskytnete - jméno, příjmení, telefonní kontakt a email - jsou určeny pouze pro účely objednání nebo přeobjednání (nemoc, dovolená) na služby prováděné v Michaela Linhová Hair Salon. Poskytnuté údaje zpracovává osobně odpovědná osoba Michaela Kuncová Linhová, IČO: 03961079 a hlášení zaměstnanci Michaela Linhová Hair Salon - nikdo jiný nemá k těmto osobním údajům přístup. Ke zpracování údajů dochází prostřednictvím mobilního telefonu, osobně na provozovně či na webových stránkách (jméno, příjmení, telefonní kontakt zákazníka). 

Samozřejmě nemáte povinnost Vaše osobní údaje poskytnout. Poskytnutí Vašich osobních údajů je však nezbytně nutným požadavkem k objednání a rezervování termínu na služby v Michaela Linhová Hair Salon.

 

Děkujeme

MICHAELA LINHOVÁ HAIR SALON

bottom of page